KONTAKT      BLOG

ENERGIA - A CO Z JEJ
ODNAWIANIEM?

Ładowanie akumulatorów

Badania dowiodły, że wysiłek ponoszony codziennie przez pracownika korporacji jest równy wysiłkowi zawodowego sportowca. W sporcie, dla osiągania najlepszych wyników, najważniejsza jest regeneracja. Niestety korporacyjni atleci wszędzie – w pracy i w domu – tylko wydatkują energię.

PIGUŁKI ENERGII

SZYBKI SPOSÓB NA DOŁADOWANIE MOCY

To 120-minutowe dawki wiedzy i umiejętności, w tym co najmniej 90 minut praktyki, które uczestnicy od razu mogą wykorzystywać na co dzień. Pigułki energii to moduły warsztatowe, które można realizować pojedynczo w ciągu dnia pracy lub też łącząc ze sobą kilka modułów, zgodnie z potrzebami uczestników i firmy. Dzięki elastycznemu podejściu, łatwo jest dobrać optymalne rozwiązanie.

Skomponuj własny zestaw pigułek i wyślij do nas. Otrzymasz ofertę stworzoną
specjalnie dla Twojej firmy.

 

Dowiedz się jak to zrobić.

 

DIAGNOZA ŚRODOWISKA
I WARUNKÓW PRACY

Diagnoza Wellness to wszechstronne źródło wiedzy i inspirujących rozwiązań, ale także świetny początek dla stworzenia planu działań wpisanego w cele i wartości firmy.

Dla klientów przeprowadzamy diagnozę środowiska i warunków pracy, stylu życia i ryzyk z nim związanych oraz badamy potrzeby i oczekiwania pracowników. Identyfikujemy rozwiązania, które się sprawdzają, zwiększają efektywność i jakość pracy.

Wykorzystujemy narzędzia, które gwarantują pełną anonimowość uczestników i zebranych danych.

W raporcie prezentujemy wyniki badania oraz wnioski i zalecenia.

Są one oparte na najnowszych rozwiązaniach integrujących wiedzę z zakresu tworzenia przyjaznego i efektywnego środowiska pracy, ergonomii, profilaktyki zdrowia, technik redukcji stresu oraz zwiększania produktywności i zaangażowania pracowników.

Dowiedz się jak to zrobić.

 

CZY KULTURA ORGANIZACYJNA
W TWOJEJ FIRMIE JEST "ZDROWA"

Kiedy podstawowe potrzeby energetyczne pracowników nie są realizowane rośnie poziom stresu, a wyniki biznesowe pogarszają się. Jak to zmienić? Jak otrzymać od pracowników maksimum zaangażowania i efektywności?

Stres w firmie rośnie, kiedy wysokim wymaganiom i włożonemu wysiłkowi nie towarzyszą adekwatne uznanie oraz poczucie kontroli i wpływu na wykonywaną pracę. W efekcie pracownicy więcej chorują, są rozkojarzeni i rozdrażnieni, nie korzystają w pełni ze swojego potencjału i możliwości. Cierpią na tym wyniki finansowe. Można to zmienić wprowadzając zmiany w sposobie organizacji pracy, komunikacji i stylu zarządzania.

Właściwa relacja Stresu i Satysfakcji to pozytywna, zdrowa kultura organizacyjna i maksymalizacja wyników biznesowych.

Wspieramy klientów we wprowadzaniu pozytywnych zmian, które zwiększają zaangażowanie pracowników, poprawiają się jakość i efektywności pracy. Pracujemy wewnątrz firmy, z menadżerami i pracownikami, łączymy pracę doradczo-projektową z mentoringiem i coachingiem. Realizujemy zarówno projekty o wąskim zakresie, jak i bardziej rozbudowane wzbogacające kulturę organizacyjną w wymiarach dbałości i troski o ludzi, motywacji, efektywności.

PROJEKTOWANIE

Określenie celów i zakresu projektu, dopasowanie narzędzi, zebranie i analiza danych, przegląd istniejących rozwiązań

WDROŻENIE

Określenie celów szczegółowych i mierników, identyfikacja i usunięcie potencjalnych barier, ustalenie strategii komunikacji, realizacja planu działań.

OCENA

Pomiar, ocena efektów i rekomendacje.

ZAPEWNIENIE CIĄGŁOŚCI

Monitorowanie i utrwalenie zmian.

 

 

Przeczytaj najnowsze wpisy na naszym blogu

OCZYŚĆ ENERGIĘ

Chcesz zainspirować pracowników i podnieść poziom energii w biurze?

Szukasz pomysłu na ciekawe wydarzenie firmowe dla pracowników, rodzin, partnerów? Chcesz zadbać o kondycję psychofizyczną Twoich ludzi i pokazać, że to dla Ciebie ważne?

W atrakcyjnej i angażującej uczestników formule organizujemy dla klientów różnego rodzaju wydarzenia edukujące, uświadamiające i propagujące zdrowy tryb życia. Przekazujemy na nich wiedzę, inspiracje i proste techniki do wykorzystania „od zaraz“. Każdorazowo ustalamy cele, miejsce i czas oraz dopasowujemy program do oczekiwań i specyfiki firmy.

Dowiedz się jak to zrobić.

 

© 2015 Be Well | Created by wronski desing