KONTAKT      BLOG
WARSZTAT

Japan Beauty Core Stretching – autostretching

Długo siedzisz w jednej pozycji, odchudzasz się, chodzisz na fitness, miewasz kontuzje albo zwyczajnie nie lubisz sportu i czujesz że, twoje ciało jest jak kawałek drewna. Zadbaj o jego elastyczność. Prosta metoda autostretchingu prosto z Japonii, po raz pierwszy w Polsce. Cała sztuka polega na umiejętnym napinaniu, uciskaniu i rozluźnianiu poszczególnych części ciała. Nauczysz robić sobie autostretching od czubka palców po czubek głowy. Metoda pozwala na zadbanie o siebie w każdej sytuacji. Poznaj historię Pani Saito... 15 lat temu ważyłam 110 kg i nienawidziłam ruchu...

…Mniej więcej 6 lat temu udało mi się schudnąć do 80 kg, ale mimo to co roku w okresie jesienno- zimowym miałam 5- 6 razy wypadał mi dysk.

 

Lekarz ortopeda, u którego się leczyłam zalecił mi uprawianie gimnastyki. Zapisałam się do klubu sportowego i trafiłam w ręce trenera, pod okiem którego rozpoczęłam trening na masę mięśniową. W przeciągu 2 lat udało mi się zbudować swobodnie poruszające się ciało.

 

Muszę podkreślić, że od momentu rozpoczęcia ćwiczeń ani razu nie wypadł mi dysk. W międzyczasie spotkałam wspaniałą instruktorkę strechingu i dzięki niej zrozumiałam jak ważna jest elastyczność ludzkiego ciała. Niestety wielu z nas nie zdaje sobie sprawy z potrzeby utrzymywania ciała w dobrej formie. Dbałość o własne ciało pozwoli nam uniknąć bólu kolan, pasa biodrowego czy karku. Wystarczy wsłuchać się w to co mówi nam nasz organizm, aby dzięki autostrechingowi pozbyć się bólu i zbudować poruszające się z lekkością ciało.

 

Komu zalecany jest autostreching?

Nie ma żadnych ograniczeń dotyczących płci, wieku czy kondycji. Ćwiczenia możemy rozpocząć w dowolnym momencie. Efekt ćwiczeń szybciej pojawia się u osób, które mają jakiś problem z własnym ciałem.

Bardzo często nie zdajemy sobie sprawy z tego, że z naszym organizmem i ciałem zaczyna się dziać coś złego. Jeśli uchwycimy moment początkujący zmiany w nas zachodzące to będzie to sygnał do rozpoczęcia autostrechingu. Ćwiczenia pozwolą nam kontrolować organizm i w pełni zadbać o efekty.

Przeciwskazania:

Udziału w zajęciach nie powinny brać osoby, które są w trakcie leczenia powypadkowego, osoby chore (leczące się ), osoby, którym lekarz zakazał uprawiania sportu i osoby, którym z innych przyczyn nie zaleca się uprawiania strechingu.

Forma warsztatu:

Limit miejsc: 10 osób

Gdzie: Warszawa Centrum – ul. Chmielna 11/14

Kiedy: wrzesień 2020r. Godziny: zajęcia poranne i wieczorne dwa razy w tygodniu od 1 godziny do 2 godzin max. jednorazowo, w zależności od programu (szczegółowy harmonogram po 20 sierpnia). Niektóre zajęcia z tłumaczem.

Każdy ćwiczący powinien mieć ze sobą:
- matę (taką jak do jogi);
- pojemnik z wodą (bardzo ważne jest nawadnianie organizmu podczas ćwiczeń);
- ręcznik;
- strój pozwalający na swobodne poruszanie się.

 

Cena: Cykl 8 spotkań - 380 zł, pojedyncze spotkanie 45 zł o ile będzie miejsce w grupie.

Zapisy i informacje:
Justyna Oska - koordynator warsztatu
e-mail: justyna.oska@grupabewell.pl,
tel.: + 48 502 269 843

Możliwość zorganizowania szkolenia zamkniętego dla konkretnej firmy (In-company) – w jej siedzibie, w naszych salach lub na wyjeździe. Program szkolenia, tworzony jest dla osiągnięcia określonych celów biznesowych. Szkolenie może być zbudowane na podstawie programu dostępnego na stronie lub obejmować znacznie szerszy zakres tematyczny dostosowany do konkretnych potrzeb.

 

 

© 2015 Be Well | Created by wronski desing