KONTAKT      BLOG
WARSZTAT

ZŁOŚĆ PIĘKNOŚCI NIE SZKODZI!

Warsztaty adresowane są zarówno do osób, które nie radzą sobie ze swoją złością lub ze złością innych, jak i do osób, które chciałby lepiej, efektywniej sobie z nią poradzić. Skorzystają z nich także Ci, którzy chcieliby poprawić jakość relacji i komunikacji z innymi oraz nauczyć się zadbania o własne potrzeby.

Co zyskujesz dzięki warsztatom?

Program ramowy:

Część teoretyczna połączona z ćwiczeniami i treningiem

Pierwsza część warsztatów - poszerza wiedzę i świadomość tego, czym jest złość i w jaki sposób wpływa na osobę, która jej doświadcza.

Druga część warsztatów - zawiera elementy Treningu Kontroli Złości, czyli uczy sposobów poradzenia sobie ze złością.

Jak wykorzystać energię jaką daje nam złość? - czyli jak konstruktywnie poradzić sobie ze złością?

Forma pracy: warsztatowa, nauka technik, mini wykłady, praca indywidualna oraz w grupach, ćwiczenia.

Prowadzący:

Agnieszka Kowalczyk - Psycholog, trener współpracujący.
Psycholog, trener, realizator programów profilaktycznych. Zajmuje się m.in. prowadzeniem warsztatów kształtujących umiejętności społeczne i emocjonalne pomagając uczestnikom odnaleźć się we współczesnym świecie. Prowadzi warsztaty kontroli złości dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Pomaga im oswoić tę trudną emocję i wykorzystać energię, jaką daje złość do konstruktywnego działania.

Agnieszka Radoszewska - Psycholog, psychoterapeuta, trener współpracujący.
Psycholog, psychoterapeuta. Ukończyła Szkolę Psychoterapeutów i Trenerów Grupowych w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt IIPG w Krakowie. Brała  także udział w wielu treningach i warsztatach psychologicznych organizowanych przez Instytut Integralnej Psychoterapii Gestalt, Laboratorium Psychoedukacji, Fundację Karan. Trener Treningu Zastępowania Agresji TZA.

 

Cena: 980 PLN + VAT

Cena obejmuje:


Termin: wrzesień 2020r (sobota - niedziela)
Harmonogram: 2 dni, razem 15 godzin, w godzinach 10.00 – 17.30
Miejsce zajęć: ul. Chmielna 11/14 (między ulicą Kruczą a ulicą Nowy Świat)

Możliwość zorganizowania szkolenia zamkniętego dla konkretnej firmy (In-company) – w jej siedzibie, w naszych salach lub na wyjeździe. Program szkolenia, tworzony jest dla osiągnięcia określonych celów biznesowych. Szkolenie może być zbudowane na podstawie programu dostępnego na stronie lub obejmować znacznie szerszy zakres tematyczny dostosowany do konkretnych potrzeb.

 

 

 

 

© 2015 Be Well | Created by wronski desing