KONTAKT      BLOG
WARSZTAT

DLACZEGO ZEBRY NIE MAJĄ WRZODÓW?

Jeśli chcesz posłuchać dlaczego zebra nie ma wrzodów żołądka, a także dowiedzieć się coś więcej o stresie, jego pozytywnych i negatywnych skutkach, a przede wszystkim nauczyć się prostych technik radzenia sobie z nadmiarem stresu w Twoim codziennym życiu, te warsztaty są właśnie dla Ciebie.

x

Co zyskujesz dzięki warsztatom?

Dowiesz się jak rozpoznawać symptomy przeciążenia oraz jak neutralizować jego skutki. Jak odróżnić pozytywną mobilizację od wyczerpania. Nauka skutecznych technik antystresowych zmniejszy poczucie presji, obciążenia oraz stanu chronicznego zmęczenia, co przełoży się na większą efektywność i poczucie satysfakcji.

Program ramowy:

Moduł 1. Stres - wróg czy przyjaciel?
Fizjologia stresu, syndrom walki albo ucieczki, zdrowotne koszty mobilizacji.

Moduł 2. Nasze myśli tworzą naszą rzeczywistość.
Psychologia stresu. ABCD emocji. Jaką funkcje pełnią przekonania? Charakterystyka najczęstszych stresorów m.in., oczekiwania vs. możliwości, presja czasu, wielozadaniowość, brak poczucia wpływu na rzeczywistość.

Moduł 3. Poznać siebie – zrozumieć innych.
Psychologia stresu. Dlaczego jedni ludzie mobilizują się tuż przed końcem zadania, a inni planują etapy pracy z wyprzedzeniem. Dlaczego jedni podejmują ostateczną decyzję na podstawie własnych przemyśleń a inni wolą to „przegadać”. Dlaczego w takich sytuacjach jednych stres mobilizuje, a innych spowalnia? Jak różnorodność działania, wpływa na nasze relacje z innymi ludźmi w środowisku pracy w życiu osobistym.

Moduł 4. Balans praca – życie prywatne. Zdrowy pracownik, zdrowy człowiek...
Mój indywidualny plan działania. Każdy z nas w swoim codziennym życiu pełni wiele ról. Jesteśmy partnerami, rodzicami, singlami, pracownikami, studentami... W każdym obszarze warto budować swoją odporność na stres i dbać o zdrowie na poziomie emocjonalnym jak i fizycznym – Mój indywidualny plan działania - Mam na to wpływ (Coaching).

W każdym module elementy Well-Being i nauka konstruktywnych technik antystresowych do zastosowania w różnych obszarach życia – jako działanie doraźne w sytuacjach przeciążenia oraz profilaktyczne.

Forma pracy: warsztatowo - coachingowa, nauka technik, mini wykłady, praca indywidualna oraz w grupach, ćwiczenia.

Prowadzący:

Justyna Oska - Trener, coach EMCC.
Prowadzi warsztaty z obszarów związanych ze stresem, wypaleniem zawodowym, komunikacją, asertywnością, kreatywnością, Work and Life Balance oraz Mental Health. Jest absolwentką wielu szkoleń i warsztatów dotyczących profilaktyki stresu na poziomie emocjonalnym oraz fizycznym.  Przekonuje pracodawców do  idei Be well at work  na poziomie fizycznym i emocjonalnym. Prywatnie fanka przemieszczania się na nogach – „chodzenia”.  Mama nastolatki i 8 - letniej drugoklasistki. Od 14 lat prowadzi firmę edukacyjną - doradczą.

 

Cena: 980 PLN + VAT

Cena obejmuje: materiały szkoleniowe, zaświadczenia o ukończeniu warsztatu, catering – lunch, napoje, kawa, herbata, zdrowe przekąski.


Termin: 23-24.01.2020 (sobota – niedziela).
Harmonogram: 2 dni, razem 15 godzin, w godzinach 10.00 – 17.30.
Miejsce zajęć: ul. Chmielna 11/14 (między ulicą Kruczą a ulicą Nowy Świat).

Możliwość zorganizowania szkolenia zamkniętego dla konkretnej firmy (In-company) – w jej siedzibie, w naszych salach lub na wyjeździe. Program szkolenia, tworzony jest dla osiągnięcia określonych celów biznesowych. Szkolenie może być zbudowane na podstawie programu dostępnego na stronie lub obejmować znacznie szerszy zakres tematyczny dostosowany do konkretnych potrzeb. 

 

 

 

© 2015 Be Well | Created by wronski desing