KONTAKT      BLOG
WARSZTAT

SKUTECZNE ZARZĄDZANIE SOBĄ W CZASIE

Warsztat jest zbudowany w taki sposób, aby uczestnicy, oprócz nauki technik, mieli okazję pogłębienia swojej wiedzy i świadomości na temat własnych „zjadaczy czasu“ oraz osobistych przekonań i nawykowych działań.

Co zyskujesz dzięki warsztatom?

Program ramowy:

Moduł 1. Moje podejście do czasu.
Moje przekonania, pętle nawyku, złodzieje czasu, uzależnienie od spraw pilnych, pośpiechu, style działania. Koło czasu, określenie obszarów do dalszej pracy.

Moduł 2. Cele. Dlaczego warto wyznaczać sobie cele osobiste i zawodowe?.
Jak lokować je w czasie, czym jest ekologia i realizm. Mój plan realizacji.

Moduł 3. Stres a przekonania. Czym są przekonania i jak wpływają na nasze codzienne działania?.
Emocje i stres związany z nadmiarem zadań do wykonania, wielozadaniowość. Poczucie bezradności i przeciążenia. Nauka technik antystresowych na poziomie myśli, ciała i emocji.

Moduł 4. Jak motywować się do wprowadzania zmian w zakresie zarządzania sobą w czasie?

Zdrowy pracownik, zdrowy człowiek...
Wiara, wytrwałość i działanie krok po kroku. Jak podtrzymywać efekty działania by stały się skutecznym, naturalnym elementem stylu życia.

Forma pracy: warsztatowo - coachingowa, nauka technik, mini wykłady, praca indywidualna oraz w grupach, ćwiczenia.

Prowadzący:

Justyna Oska - Trener, coach EMCC.
Prowadzi warsztaty z obszarów związanych ze stresem, wypaleniem zawodowym, komunikacją, asertywnością, kreatywnością, Work and Life Balance oraz Mental Health. Jest absolwentką wielu szkoleń i warsztatów dotyczących profilaktyki stresu na poziomie emocjonalnym oraz fizycznym.  Przekonuje pracodawców do  idei Be Well at Work  na poziomie fizycznym i emocjonalnym. Prywatnie fanka przemieszczania się na nogach – „chodzenia”.  Mama nastolatki i 8 - letniej drugoklasistki. Od 14 lat prowadzi firmę edukacyjną - doradczą.

 

Cena: 980 PLN + VAT

Cena obejmuje:


Termin: 18-19.04.2020r. (sobota - niedziela)
Harmonogram: 2 dni, razem 15 godzin, w godzinach 10.00 – 17.30.
Miejsce zajęć: ul. Chmielna 11/14 (między ulicą Kruczą a ulicą Nowy Świat).

Możliwość zorganizowania szkolenia zamkniętego dla konkretnej firmy (In-company) – w jej siedzibie, w naszych salach lub na wyjeździe. Program szkolenia, tworzony jest dla osiągnięcia określonych celów biznesowych. Szkolenie może być zbudowane na podstawie programu dostępnego na stronie lub obejmować znacznie szerszy zakres tematyczny dostosowany do konkretnych potrzeb.

 

 

 

 

© 2015 Be Well | Created by wronski desing