KONTAKT      BLOG
WARSZTAT

JA W RELACJACH

na podstawie typów psychologicznych MBTI.

MBTI to wskaźnik psychologiczny, służący do określenia typu osobowości. Jest rozszerzoną koncepcją Carla Gustava Junga, który zaobserwował, że osoby mają określone preferencje co do kierowania swojej energii i "ładowania baterii”, sposobu zbierania informacji i podejmowania decyzji.

W ten sposób określił on 8 typów osobowości. Isabel Briggs Myers i Katherine Cook Briggs rozwinęły pomysł Junga dotyczący hierarchii poszczególnych preferencji w każdym typie osobowości i dodały wymiar opisujący nastawienie do świata zewnętrznego. W ten sposób powstał uniwersalny 4 literowy kod opisujący dany typ psychologiczny, z którym co roku zapoznaje się ponad 2 miliony nowych osób. Kod ten powstaje poprzez wybór jednej preferencji na 4 obszarach.

Według teorii MBTI nie ma lepszych i gorszych typów osobowości, są one odmienne i unikatowe i podlegają naturalnemu rozwojowi. W pierwszym okresie życia często rozwijamy i wykorzystujemy funkcje dominujące a w drugiej połowie skupiamy się na rozwijaniu wymiarów mniej używanych, co nadaje życiu równowagi i głębi.

Jeżeli masz wątpliwości dot. twojego własnego rozwoju zawodowego, kariery, przeżywasz trudności w relacjach z partnerami przyjaciółmi, dziećmi ten warsztat jest dla Ciebie.

Co zyskujesz dzięki warsztatom?

Uczestnicy warsztatu na tydzień przed zajęciami otrzymują hasło do wypełnienia kwestionariusza MBTI on-line.

Referencje wskaźnika:

 

Program ramowy:

Warsztaty prowadzone są w oparciu o metodologię MBTI®. W ramach posiadanej licencji trener MBTI, jest zobowiązany do przestrzegania najlepszych praktyk i kwestii etycznych, ustanowionych przez firmę OPP, wydawcę i dystrybutora narzędzia w Europie.

Forma pracy: warsztatowo - coachingowa, nauka technik, mini wykłady, praca indywidualna oraz w grupach, ćwiczenia.

Prowadzący:

Justyna Oska - Trener, coach EMCC.
Prowadzi warsztaty z obszarów związanych ze stresem, wypaleniem zawodowym, komunikacją, asertywnością, kreatywnością, Work and Life Balance oraz Mental Health. Jest absolwentką wielu szkoleń i warsztatów dotyczących profilaktyki stresu na poziomie emocjonalnym oraz fizycznym.  Przekonuje pracodawców do  idei Be Well at Work  na poziomie fizycznym i emocjonalnym. Prywatnie fanka przemieszczania się na nogach – „chodzenia”.  Mama nastolatki i 8 - letniej drugoklasistki. Od 14 lat prowadzi firmę edukacyjną - doradczą.

 

Cena: 600 PLN + VAT

Cena obejmuje:


Termin: 14.03.2020r. (sobota)
Harmonogram: jeden dzień 7,5 h w godzinach 10.00 – 17.30
Miejsce zajęć: ul. Chmielna 11/14 ( między ulicą Kruczą a ulicą Nowy Świat)

Możliwość zorganizowania szkolenia zamkniętego dla konkretnej firmy (In-company) – w jej siedzibie, w naszych salach lub na wyjeździe. Program szkolenia, tworzony jest dla osiągnięcia określonych celów biznesowych. Szkolenie może być zbudowane na podstawie programu dostępnego na stronie lub obejmować znacznie szerszy zakres tematyczny dostosowany do konkretnych potrzeb. 

 

 

© 2015 Be Well | Created by wronski desing