KONTAKT      BLOG

Aleksandra Leśniańska

Menadżer HR, konsultant, trener

Ukończyła studia wyższe na kierunku Zarządzanie Personelem  na SGH w Warszawie. Od początku kariery zawodowej związana z obszarem HR. Ma doświadczenie w pracy zarówno w polskiej, rozwijającej się firmie, jak i w międzynarodowych korporacjach na stanowiskach kierowniczych w dziale personalnym oraz w zespołach zarządzających. W trakcie swojej kariery współodpowiadała za fuzje, zmiany kultury organizacyjnej, organizacje w trakcie dynamicznego rozwoju oraz tworzenie od podstaw centrum usług wspólnych (shared service centre).

Posiada doświadczenie w prowadzeniu warsztatów dla pracowników i kadry kierowniczej z obszaru komunikacji, zaangażowania, zarządzania zespołem oraz corporate wellness. Jest menadżerką z kilkunastoletnim doświadczeniem w zarządzaniu zespołami polskimi oraz międzynarodowymi. Pracuje zarówno w środowisku lokalnym, jak i w wirtualnym.

Różnorodne doświadczenia sprawiły, że zainteresowała się funkcjonowaniem człowieka w organizacji oraz tym, jak można wpływać na lepsze wykorzystanie potencjału ludzi, ich satysfakcję, zaangażowanie i samorealizację. Stąd od wielu lat interesuje się obszarem Corporate Wellness, a od roku 2011 z powodzeniem wdraża takie programy w biznesie. W roku 2013 ukończyła Health and Resilience Academy (Zdrowie i odporność w biznesie) przy SWPS w Warszawie. Jest certyfikowaną Specjalistką Corporate Wellness (Corporate Health & Wellness Association, USA).

 

profil Linkedin
 

Kontakt

• e-mail: a.lesnianska@grupabewell.pl

 

 

© 2015 Be Well | Created by wronski desing